top of page

2018 m. Alfa Romeo klubo narių visuotinis susirinkimas

   Saulėtą kovo 17 d., kaimo turizmo sodyboje "Senas malūnas" vyko Lietuvos Alfa Romeo klubo narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas.

   Renginio metu buvo sprendžiami svarbiausi klubo klausimai. Tačiau pagrindiniais tapo klubo prezidento ir valdybos narių rinkimai. Buvęs ilgametis klubo prezidentas Rimvydas Agurkis nusprendė perduoti klubo valdymą naujiems veidams ir po narių slapto balsavimo paaiškėjo, kad rezultatu 22 balsai prieš 8 dviejų metų kadencijai buvo išrinktas, beveik dešimtmetį organizacijoje esantis, Petras Pienauskas. Tuo tarpu jo oponentas klubo senbuvis Arūnas Jasiukaitis tapo vienu iš valdybos narių ir prisijungė prie Ainio Karpavičiaus, Roko Joniko, Roko Valiaugos, Edvaldo Baltrūno ir Sigito Linkaus.

     Taip pat buvo išspręsti einamieji klubo klausimai susiję su nario mokesčiu, klubo adreso keitimu bei aptarti svarbiausi metų renginiai. Artimiausias renginys vyks jau balandžio trečią savaitgalį - šiltojo sezono atidarymo šventė (daugiau informacijos jau netrukus). Sekantis bus birželio 2 d. Kauno mieste ir jo apylinkėse numatytas metų klubo susibūrimas - Alfaturas. Be to, diskutuota ir apie galimybes klubo renginiuose rengti socialines akcijas ir padėti socialiai remtiniems visuomenės dalyviams.

     Taigi, šiltasis sezonas artėja, orai pamažu gražėja ir ruošiamės sezono atidarymo šventei.

Klubo administracija

bottom of page