top of page

Alfa Romeo klubas - tai bendraminčių (dažnai vadinamų "alfistais") susibūrimas. Alfa Romeo žavesys pritraukia įvairių įsitikinimų, socialinių sluoksnių ir pažiūrų žmones. Todėl nieko keisto, kad klube yra važinėjančių ir senais, istoriniais bei naujais modeliais, tačiau jie vienodai myli savo automobilius. 


Yra automobilis, yra jį vairuojantis žmogus. Kodėl viskas tuo nesibaigia? Kam tas klubas? Jis reikalingas tam, kad galėtų susiburti ypatingą ryšį savo automobiliams jaučiantys bendraminčiai. Šioje draugijoje žmonės mato savo automobilį kiek kitaip, nei daugelis. Mums "alfizmas" - tai ir hobis, ir gyvenimo būdas. 

Oficialus Alfa Romeo klubo gimtadienis yra 2000 metų gruodžio 27 dieną. Tądien Teisingumo ministerijoje buvo įregistruoti klubo įstatai. Pirmuoju klubo prezidentu buvo išrinktas Jonas Seniūnas. 

Į klubo susitikimus atvažiuoja daug smalsiuosių, tačiau jame lieka tik patys ištikimiausi Alfa Romeo gerbėjai. Gal todėl klubas negali pasigirti narių gausa, tačiau didžiuojasi jų atsidavimu myllimai automobilio markei. 

 

bottom of page